SmallLogoEcoprofitikona telefonu 501 101 707   ikona poczty biuro@ecoprofit.pl

 

PLATFORMAjENERGOOSZCZĘDNYCH ROZWIĄZAŃ

Obsługa inwestycji budowlanych

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Klientom oferujemy dośwadczoną i wykwalifikowaną kadrę do obsługi inwestycji budowlanych.
Wybierając naszą usługę mają Państwo gwarancję otrzymania najlepszych warunków współpracy oraz opiekę.
Oferujemy realizację budynków "pod klucz", jak również wybrane prace budowlane i remontowe.
Naszych celem jest sprostanie potrzebom klienta poprzez zapewnienie najwyższego standardu oferowanych usług oraz indywidualne podejście do zlecenia.

 budowa domu ytong strop

 

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Naszym priorytetem jest oszczędność czasu i poczucie komfortu klientów. Wybierając ecoPROFIT można być pewny, że buduje się z profesjonalistami, pracującymi na rynku nawet kilkadziesiąt lat.

FORMALNOŚCI

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności okołobudowlanych związanych z dokumentacją projektową oraz uzyskaniem decyzji urzędowych nieodzownych przy budowie domu.

STAŁA CENA

Gwarantujemy stałą, niezmienną cenę przez cały okres trwania umowy, umożliwiamy także regulację płatności transzami.

BUDOWA BUDYNKU

Decydując się na współpracę z ecoPROFIT klient zostaje oddany w ręce profesjonalistów przez cały proces budowy. Zapewniamy, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.

GWARANCJA

Po zakończeniu budowy udzielamy gwarancji na wszystkie prace wykonane w ramach umowy. Wszystkie domy zbudowane przez ECOPROFIT są objęte pełną obsługą serwisową, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu.


Naszą specjalnością są energooszczędne domy i budynki, terminowość, najwyższe standardy jakościowe, wykorzystywanie do budowy domów najnowszych materiałów.

Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Oferujemy budynki murowane z bloczków YTONG lub SILKA, z keramzytu PRAEFA, domy szkieletowe i modułowe.

Decydując się na współpracę z ecoPROFIT inwestor oddaje w ręce profesjonalistów cały proces realizacyjny. Zapewniamy, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.

Po zakończeniu budowy udzielamy gwarancję na wszystkie prace wykonane w ramach umowy. Wszystkie domy są objęte pełną obsługą serwisową, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.